70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Wyszukiwarka Google znalazła do Ciebie Pożyczki Mikro gdzie możesz szybko złożyć TERAZ wniosek online o pożyczki w 15 minut

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

 

Kilka razy w roku wśród naszych klientów przeprowadzamy ankiety, w których pytamy ich o brakujące na rynku usługi. Jedną z najczęściej słyszanych odpowiedzi był brak odpowiedniej strony internetowej, na której mogliby zamieszczać swoje ogłoszenia. Jak informują nasi klienci wszystkie platformy umożliwiające dodawanie ogłoszeń pobierają wysokie opłaty. Biorąc pod uwagę ich prośbę postanowiliśmy stworzyć całkowicie bezpłatna stronę internetowąz na której umożliwiliśmy dodawanie ogłoszeń w bardzo wielu kategoriach.

Już po kilku dniach utwierdziliśmy się w przekonaniu, że była to bardzo dobra decyzja, ponieważ na naszej stronie pojawiło się tysiące ogłoszeń z całej Polski. Wśród nich znaleźć można atrakcyjne oferty pracy, wiele ofert infoamujących o lokalach usługowych, pokojach, mieszkaniach i stancjach, które są do wynajęcia. Dużym zainteresowaniem cieszą się także ogłoszenia informujące o zwierzętach czekających w schroniskach na nowej i ciepłe domy.

Każdy użtkownik naszej strony internetowej ma możliwość zamieszczania ogłoszeń w następujących kategoriach: ślub i wesele, muzyka, edukacja, sport, hobby, artykuły dla dzieci, moda, elektronika, rolnictwo, motoryzacja, nieruchomości, dom i ogród.

Proces rejestracji oraz dodawanie ogłoszeń na naszej stronie internetowej jest niezwykle proste, a przebiega w następujących krokach:

Krok1 – Na naszej stronie internetowej znajdź zakładkę REJESTRACJA oraz kliknij w nią. Następnie wypełnij formularz rejestracyjny podając w nim wymyślony przez siebie login, hasło, podstawowe dane osobowe, adres e-mail niezbędny do rejestracji. Następnie naciśnij Zarejestruj.

Krok 2 – Zaloguj się na swoją skrzynkę e-mail, a następnie znajdź wiadomość od naszego działu technicznego. Kliknij w zawarty w niej link rejestracyjny.

Krok 3 – Przy pomocy swojego loginu oraz hasła zaloguj się na naszej stronie internetowej. Następnie przejdź do zakładki Dodaj Ogłoszenie Za Darmo. Wybierz odpowiednią dla swojego ogłoszenia kategorię, odpowiednio oznacz miejsce swojego zamieszkania, podaj oczekiwaną cenę Twojego przedmiotu oraz jego opis. Aby uatrakcyjnić swoje ogłoszenie dodaj wyraźne zdjęcie przedstawiające oferowany przedmiot.

Krok 4 – Regularnie sprawdzaj odpowiedzi na swoje ogłoszenia. Wszystkie je możesz znaleźć w zakładce Wiadomości.

 

0 0 vote
Daj ocenę