70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Na raty

Wyszukiwarka Google znalazła do Ciebie Pożyczki Mikro gdzie możesz szybko złożyć TERAZ wniosek online o pożyczki w 15 minut

Jeżeli szukasz instytucji pozabankowej udzielającej długoterminowych pożyczek na jasnych i uczciwych warunkach nie mogłeś trafić lepiej. Pożyczka Mikro, rozszerzając swoją działalność, nie mogła zapomnieć o długoterminowych kredytach, których spłata możliwa jest w wygodnych ratach.

Nasz kredyt na raty najczęściej zaciągany jest przez osoby otwierające własną działalność gospodarczą lub planujące generalny remont swojego mieszkania. Nasze pożyczki długoterminowe są idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących szybkiej gotówki. Kredyt na raty oferowany przez Pożyczka Mikro jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż ubieganie się o długoterminową pożyczkę w banku, ponieważ nasza procedura może przebiegać całkowicie online. Oznacza to, że potrzebną Ci gotówkę możesz wziąć nie wychodząc z łóżka. Ubieganie się o kredyt w banku wiąże się z bardzo długą i skomplikowaną procedurą, która trwać może nawet kilka miesięcy. Ponadto banki wymagają wielu dokumentów potwierdzających sytuację finansową oraz zawodową swoich potencjalnych klientów. Pożyczka Mikro stara się być najbardziej przystępną dla klienta firmą w Polsce, dlatego całkowicie zminimalizowała także formalności związane z ubieganiem się o kredyt na raty. Tylko u nas upragnioną gotówkę dostaniesz wypełniając zaledwie jeden wniosek. Ponadto wszystkie składane w naszej firmie wnioski staramy się rozpatrywać już zaledwie w ciągu jednego dnia, aby nasi klienci nie musieli trwać w niewiedzy tygodniami. W Pożyczka Mikro od potencjalnego klienta nie wymagamy żadnych zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach ani potwierdzenia zatrudnienia. Najistotniejszym dla nas dokumentem jest Twój dowód tożsamości, który potwierdza prawidłowość podanych przez Ciebie danych.

Cała procedura związana z udzieleniem każdej pożyczki na raty w Pożyczka Mikro zajmuje zaledwie cztery proste kroki.

Krok pierwszy – wprowadzenie wniosku.

Każdy złożony w Pożyczka Mikro wniosek wprowadzamy do naszego wewnętrznego systemu, który automatycznie wyszukuje najlepsze oferty pożyczek. Dopasowane są one do zawartych we wniosku informacji. Aby jeszcze bardziej skrócić naszą procedurę zrezygnowaliśmy z weryfikacji naszych potencjalnych klientów w rejestrach prowadzonych przez Biuro Informacji Kredytowej. Jednym krokiem sprawdzającym naszych potencjalnych klientów jest weryfikacja prawidłowości podanych przez nich danych osobowych. Nasza firma nie może zrezygnować z tego kroku, ponieważ chcemy uchronić się przed oszustami próbującymi zaciągać pożyczki na dane osobowe innych osób.

Krok drugi negocjacje z klientem.

W drugim kroku nasz pracownik przedstawia klientowi najlepsze oferty pożyczek, które dopasowane są do jego oczekiwań. Na tym etapie współpracy klient ma prawo do negocjacji warunków udzielania pożyczki, takich jak jej kwota, oprocentowanie oraz ostateczny termin spłaty.

Krok trzeci – dopełnienie formalności.

Jeżeli klient wyrazi zainteresowanie przedstawioną ofertą nasz pracownik dostarcza mu stosowne dokumenty, które będą gotowe do podpisania. W ich treści należy sprawdzić czy zawarte tam informacje zgadzają się z wcześniejszymi ustaleniami. Szczególną zatem uwagę należy zwrócić na poprawność danych pożyczkobiorcy, kwotę pożyczki, oprocentowanie pożyczki, termin płacenia rat , wysokość rat oraz ostateczny termin, w jakim należy spłacić zobowiązanie.  Ponadto każdego klienta upraszamy o dokładne zapoznanie się z regulaminem świadczenia naszych usług, który zawsze dołączony jest do każdej umowy. Nasz przedstawiciel dostarczyć klientowi dokumenty !oże drogą elektroniczną, na wskazany przez klienta adres email lub osobiście na spotkaniu. W ten sam sposób klient może dostarczyć wypełnione dokumenty do naszej firmy.

Krok czwarty – przekazanie gotówki.

Gotówkę naszym klientom dostarczamy na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest natychmiastowy przelew na wskazany przez klienta rachunek bankowy. Alternatywą dla przelewu może być osobiste spotkanie z naszym przedstawicielem, który przekaże klientowi pieniądze w gotówce.
Kliknij i wygeneruj oferty

 

Najczęściej zadawane pytania.

Na jaką kwotę mogę wziąć pożyczkę w Pożyczka Mikro?

Kwoty udzielanych przez nas pożyczek na raty są bardzo zróżnicowane, ich wysokość dopasowujemy do możliwości finansowych oraz oczekiwań naszych klientów.

Na ile można wziąć pożyczkę na raty w Pożyczka Mikro?

Okres spłaty zobowiązania wobec naszej firmy ustalany jest indywidualnie dla każdej umowy, może trwać od kilku tygodni do nawet kilku lat.

0 0 vote
Daj ocenę