70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Liposukcja Ciechocinek

Wyszukiwarka Google znalazła do Ciebie Pożyczki Mikro gdzie możesz szybko złożyć TERAZ wniosek online o pożyczki w 15 minut

Liposukcja Ciechocinek

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy spoglądamy w lusterko także nie możemy się nadziwić, jak bardzo poprawiłoby się nasze ciało w układzie ostatnich kilku lat. Nagle prezentuje się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) także nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w pomieszczeniach, gdzie chciałybyśmy być niewystarczająco więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z okresem otwiera być jeszcze gorzej. Kiedy żadne uczenia oraz diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Więcbork

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym artykule skupimy się na podstawowej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a pewnie na nowej technologii liposukcji laserowej, obsługiwanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowszej metod LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w dużo bliskim czasie po przeprowadzeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta kończy się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Więcbork

Zabiegowi mogą stanowić poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne bawiące się największą popularnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Więcbork

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki podejście, aby jak dużo ułatwić pacjentowi wejście do siebie po zabiegu. Przede każdym tworzona jest słaba liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G zezwala na uzyskanie maksymalnie dobrego efektu przy znacznie skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych rozpoznań i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja zapewne stanowić wypełniona miejscowo czyli na pełniejszym rozmiarze. W wczesnym przypadku zabiegowi poddaje się takie ilości ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na ogromnym zakresie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, aby zarobiony w ciągu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w wyjątkowym mieszkaniu ich naszego ciała. Z ostatniej propozycji korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wynika z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy towar i nadaje się do przeszczepu.
Liposukcja Więcbork

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej stworzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich więc:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest wiele dużo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla pojedynczej osoby, niekiedy kieruje się lipolizę.

Liposukcja Więcbork

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o