70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Współpraca

Wyszukiwarka Google znalazła do Ciebie Pożyczki Mikro gdzie możesz szybko złożyć TERAZ wniosek online o pożyczki w 15 minut

W Pożyczka Mikro staramy się rozwijać możliwości, nie tylko naszej firmy, ale także naszych wspólników, dlatego wspólnie z firmą Polski Lombard dajemy każdemu przedsiębiorcy możliwość wejścia z nami w spółkę.

 

Kliknij i zacznij zarabiać

 

Jeżeli jesteś właścicielem małego lombardu z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z ostatnio wprowadzonych zmian z zakresu prawa finansowego. Według tej nowelizacji każde przedsiębiorstwo udzielające pożyczek pod zastaw uznawane jest za instytucje finansową. Ponadto każdy właściciel lombardu zobowiązany jest do jak najszybszej wpłaty kapitału zakładowego, którego minimalną wartością jest 200 000 złotych. Zmieniły się także zasady prowadzenia dokumentacji związanej z działalnością lombardu. Od teraz każdy przedsiębiorca prowadzący lombard ma obowiązek składania zeznań oraz wyjaśnień przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz urzędem skarbowym. Tak restrykcyjne przepisy oraz bardzo wysoki kapitał zakładowy zmusza ponad połowę przedsiębiorców prowadzących lombardy do zamknięcia swojego interesu.

Polski Lombard jest najbardziej rozpoznawalną marką lombardu w Polsce jednakże stale poszerza swoje zasięgi. W związku z zaostrzeniem przepisów prawa finansowego Polski Lombard daje możliwość wstąpienia pod jego skrzydła. Każdy przedsiębiorca prowadzący lombard, decydując się na nawiązanie współpracy z firmą Polski Lombard zyskuje prężnie rozwijającego się wspólnika, nastawionego na odniesienie sukcesu. Ma także realny udział w budowaniu prawdziwego imperium lombardów. Polski Lombard jest firmą szanowaną oraz bardzo lubianą przez wszystkich klientów. Jego lombard online oraz punkty stacjonarne odwiedzają tysiące klientów dziennie. Współpraca z tak renomowanym wspólnikiem daje nie tylko wiele możliwości rozwoju działalności, ale także znacznie podnosi zyski z jej prowadzenia.

Nawiązując współpracę z firmą Polski Lombard stajesz się pośrednikiem w udzielaniu pożyczek pod zastaw, dlatego zwolniony jesteś z wpłaty kapitału zakładowego. Ponadto nie musisz już przejmować się prowadzeniem skomplikowanej dokumentacji swojej działalności, ponieważ ten obowiązek przejmuje dział księgowy pracujący dla firmy Polski Lombard. Nie będą Cię już musiały obchodzić wszelkie zmiany w prawie finansowym, dlatego że za ich obserwacje odpowiedzialny będzie dział prawny.

Wspólnicy Polskiego Lombardu zarabiają przede wszystkim na oprocentowaniu udzielanych przez siebie pożyczek oraz ewentualnej sprzedaży zastawionych u nich przedmiotów. Ponadto każdy z nich ma możliwości wynegocjowania indywidualnej stawki procentowej od obrotów całej firmy.

Każdy ze wspólników firmy Polski Lombard ma dostęp do bardzo nisko oprocentowanej pożyczki, z której sfinansować może działania podnoszące jakość świadczonych przez niego usług. Za takie działania uznawane są sytuacje takie jak zakup lepszego sprzętu potrzebnego do prowadzenia lombardu, wynajęcie nowego lokalu znajdującego się w lepszej lokalizacji, rozbudowę aktualnego lokalu lub magazynu, kursy doszkalające dla właściciela bądź pracowników lombardu.

Wspólnikiem firmy Polski Lombard może zostać każda osoba posiadająca legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz lokal przystosowany pod prowadzenie działalności lombardowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z firmą Polski Lombard jeszcze dziś skontaktuj się z naszym pracownikiem mailowo bądź telefonicznie, a przedstawi Ci on wszelkie możliwości nawiązania współpracy.

Współpraca biznesowa

0 0 vote
Daj ocenę